Czasopisma

Budujemy dom

Wydawnictwo: AVT

Typ: Miesięcznik


"Budujemy Dom" to miesięcznik dla budujących, zawierający wiele porad i praktycznych artykułów. Dostarcza swoim Czytelnikom niezbędną wiedzę na temat różnych etapów wykonywanej pracy przy budowie bądź remoncie domu jednorodzinnego.


Cena: 9,95 pln

Ekspert budowlany

Wydawnictwo: Ekspert Budowlany

Typ: Dwumiesięcznik


Dwumiesięcznik „Ekspert Budowlany” to bezpłatny magazyn o tematyce budowlanej, adresowany do osób budujących, remontujących lub modernizujących swoje domy, a także do małych firm wykonawczych. Pismo ma charakter poradnikowy.


Cena: bezpłatny

Świat Łazienek i Kuchni

Wydawnictwo: Publikator

Typ: Dwumiesięcznik


Świat "Łazienek i Kuchni" to dwumiesięcznik skierowany do wymagających konsumentów - przyszłych i aktualnych inwestorów urządzających lub modernizujących tytułowe wnętrza. Dzięki współpracy z architektami prezentuje najlepsze zrealizowane projekty, fachowo doradza, inspiruje i pomaga stworzyć niebanalne wnętrza.


Cena: 9,90 pln

Łazienka

Wydawnictwo: Publikator

Typ: Dwumiesięcznik


Magazyn "Łazienka" ukazuje się od 1996 r. i jest specjalistycznym pismem branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej. Celem magazynu od początku jego istnienia jest aktywne uczestnictwo w życiu i rozwoju rynku wyposażenia łazienek.


Cena: 12,90 pln

Meble Plus

Wydawnictwo: Publikator

Typ: Miesięcznik


"Meble plus" to wiodące czasopismo branży meblarskiej w Polsce. Zawartość merytoryczna magazynu, obejmująca liczne raporty i analizy sektora meblowego, omówienia mechanizmów rządzących przemysłem meblowym oraz prezentacja najnowszych wydarzeń i trendów wzorniczych czyni z niego ważne narzędzie pracy każdego skutecznego menedżera działającego w branży meblowej.


Cena: 10,00 pln

Podłoga

Wydawnictwo: Profi-Press sp. z o.o.

Typ: Dwumiesięcznik


Magazyn "Podłoga" przekazuje rzetelne informacje na temat wszelkiego rodzaju posadzek, omawia przepisy prawne, przedstawia wyroby, które uzyskały aprobatę ITB, relacjonuje wydarzenia branżowe (targi, konferencje, szkolenia itp.), przeprowadza wywiady z szefami firm, prezentuje raporty z ciekawych realizacji oraz publikuje nowości rynkowe.


Cena: 10,00 pln

Fachowy Wykonawca

Wydawnictwo: Publikator

Typ: Miesięcznik


"Fachowy Wykonawca" to specjalistyczny magazyn adresowany do szerokiej grupy wykonawców, specjalizujących się zarówno w pracach budowlanych, jak i remontowo-wykończeniowych. Porusza tematy omawiające najnowsze rozwiązania technologiczne, nie unikając przekazywania informacji o znanych i stosowanych produktach i technologiach.


Cena: 5,90 pln

Ładny dom. Budowa i remont

Wydawnictwo: Agora SA

Typ: Miesięcznik


"Ładny dom" to miesięcznik prezentujący informacje zarówno z zakresu porad architektonicznych, jak i prac budowlanych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.


Cena: 6,90 pln

Cztery kąty

Wydawnictwo: Agora SA

Typ: Miesięcznik


"Cztery Kąty" to magazyn prezentujący aranżacje wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na dekoracje, inspiracje - wszystko o urządzaniu wnętrz, a także poradnik 'Zrób to Sam'.


Cena: 5,99 pln