Lato w kuchni przez cały rok

Dodano: środa, 05 lipca 2017 09:57

Wakacje, wiadomo, zawsze trwają za krótko. Co innego beztroski, letni klimat - ten możemy utrzymać we własnym domu przez wiele miesięcy dzięki odpowiednio zaaranżowanej kuchni.

Duże okna - nawet na całą ścianę - z drzwiami balkonowymi prowadzącymi na taras lub do ogrodu zapewnią maksymalną ilość dziennego światła o każdej porze roku i sprawią, że znajdziemy się bliżej natury. Nowoczesna boazeria i podłoga w kolorze ecru w połączeniu z turkusowymi, lakierowanymi frontami mebli otwieranych metodą push to open przywiodą na myśl egzotyczną plażę i gładką powierzchnię ciepłego, spokojnego oceanu. Żółta lampa niczym promienie wakacyjnego słońca rozświetli miejsce do spożywania posiłków, a letni wystrój dopełnią elementy w kolorze jasnego drewna.

W tak pięknie urządzonej kuchni: jasnej, modnej, pełnej naturalnego światła i przynoszących ukojenie kolorów, nie tylko spożywanie, lecz także przygotowywanie posiłków to prawdziwa przyjemność. Wysokiej klasy sprzęt AGD oraz niezawodne, praktyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości zlew i bateria gwarantują całoroczne wakacje od problemów związanych z wyposażeniem kuchni. Pozostaje tylko w pełni korzystać z jego uroków. Być może zdarzy się nawet, że na kolejnym urlopie zatęsknimy za naszą kuchnią...

oprac. Agnieszka Zygmunt
tekst i zdjęcia: Ferro