Zawiasy do zadań specjalnych

Dodano: czwartek, 06 lipca 2017 14:25

Produkcja wysokiej jakości mebli to nie lada wyzwanie. Odpowiedni dobór wszystkich elementów jest tu bardzo ważny, detale, takie jak zawiasy, choć nie są widoczne na pierwszy rzut oka – powinny być wybierane starannie i z rozwagą. Z pomocą w podjęciu decyzji przychodzi marka REJS.

Meble, muszą być nie tylko estetyczne, ale też praktyczne dlatego niezwykle istotna jest dbałość o szczegóły, która sprawia, że wyposażenie wnętrz (kuchni, garderób i innych) może służyć nam przez lata.

TECNO MINI

Niewielkie zawiasy wchodzące w skład systemu TECNO MINI to produkty o standardowym zastosowaniu do frontów lekkich, przeznaczone do puszki o średnicy 26 mm. Znajdziemy tu produkty o kącie otwarcia 110 stopni do frontów nakładanych bliźniaczych oraz wpuszczanych.

TECNO

Systemy zawiasów TECNO sprawdzą się także przy nieco cięższych frontach szafek.  Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm oraz posiadają prosty system montażu frontu do szafki slide-on. Znajdziemy tu zawiasy o zastosowaniu standardowym, kątowym, równoległym i specjalnym (szeroki kąt).

SOFT CLOSE

Systemy SOFT CLOSE wyróżniają się na tle pozostałych znajdujących się w ofercie REJS tym, że zastosowano w nich tak zwany miękki dociąg soft-close, który zagwarantuje ciche użytkowanie szafek. Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm. System Click on zapewnia szybki montaż frontu do szafki, a regulacja mimośrodowa pozwala ustawić front w odpowiedniej pozycji w jednym kroku. Znajdziemy tu zawiasy o różnych kątach otwarcia oraz do różnych rozwiązań szafek i zastosowań frontów meblowych (standardowe, kątowe, równoległe, specjalne - szeroki kąt otwarcia).

źródło i zdjęcia: Rejs