Zawiasy do zadań specjalnych

Dodano: czwartek, 06 lipca 2017 14:25
Zawiasy do zadań specjalnych

Produkcja wysokiej jakości mebli to nie lada wyzwanie. Odpowiedni dobór wszystkich elementów jest tu bardzo ważny, detale, takie jak zawiasy, choć nie są widoczne na pierwszy rzut oka – powinny być wybierane starannie i z rozwagą. Z pomocą w podjęciu decyzji przychodzi marka REJS.

Meble, muszą być nie tylko estetyczne, ale też praktyczne dlatego niezwykle istotna jest dbałość o szczegóły, która sprawia, że wyposażenie wnętrz (kuchni, garderób i innych) może służyć nam przez lata.

TECNO MINI

Niewielkie zawiasy wchodzące w skład systemu TECNO MINI to produkty o standardowym zastosowaniu do frontów lekkich, przeznaczone do puszki o średnicy 26 mm. Znajdziemy tu produkty o kącie otwarcia 110 stopni do frontów nakładanych bliźniaczych oraz wpuszczanych.

TECNO

Systemy zawiasów TECNO sprawdzą się także przy nieco cięższych frontach szafek.  Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm oraz posiadają prosty system montażu frontu do szafki slide-on. Znajdziemy tu zawiasy o zastosowaniu standardowym, kątowym, równoległym i specjalnym (szeroki kąt).

SOFT CLOSE

Systemy SOFT CLOSE wyróżniają się na tle pozostałych znajdujących się w ofercie REJS tym, że zastosowano w nich tak zwany miękki dociąg soft-close, który zagwarantuje ciche użytkowanie szafek. Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm. System Click on zapewnia szybki montaż frontu do szafki, a regulacja mimośrodowa pozwala ustawić front w odpowiedniej pozycji w jednym kroku. Znajdziemy tu zawiasy o różnych kątach otwarcia oraz do różnych rozwiązań szafek i zastosowań frontów meblowych (standardowe, kątowe, równoległe, specjalne - szeroki kąt otwarcia).

źródło i zdjęcia: Rejs