Kalendarium

15.02
Czwartek

Targi 4 Design Days 2018

Termin: 15.02.2018Miejsce: Katowice 

Termin: 15-18 lutego 2018 r.
Miejsce: Katowice
Dodatkowe informacje: O największe miejsce prezentacji najnowszych trendów w w sferze designu, architektury i projektowania wnętrz oraz okazja do spotkania architektów, projektantów, deweloperów, a także firm produkujących urządzenia i wszelkie elementy wyposażenia domu.

4 Design Days to możliwość do bezpośredniego spotkania projektantów, producentów i klientów ostatecznych, dla których finalnie powstają wszystkie rozwiązania dedykowane przestrzeni domu. Ponad 12 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, około 300 wystawców, 5 tys. gości biznesowych oraz przewidywane ponad 20 tys. odwiedzających to zapowiedź wydarzenia, które z pewnością wyznaczy kierunki rozwoju całej branży.

W ramach targów odbywać się będzie szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak Forum Branży Meblowej, Housemarket Expo 2018, czyli oddzielna prezentacja ofert rynku mieszkaniowego czy Property Forum - miejsce debat o nieruchomościach komercyjnych. Uczestnicy mogą również liczyć na dodatkowe atrakcje z dziedziny kina i teatru.

Szczegółowe informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.4dd.pl