Kalendarium

15.09
Sobota

XIV Targi EXPOBUD Budownictwa, Wnętrz, Ogrodów

Termin: 15.09.2018Miejsce: Gliwice 

Termin: 15-16 września 2018 r.
Miejsce: Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28, Gliwice
Dodatkowe informacje: Targi "Expobud" to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą "Dom i Otoczenie". Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających. Cel: ściślejsze ubranżowienie, ukierunkowanie tych targów. Branże prezentujące się na tej imprezie to: budownictwo, ogrzewanie, aranżacja wnętrz, wyposażenie ogrodów.

Organizator podjął decyzję, aby jesienna impreza stanowiła uzupełnienie wiosennej oferty. Aby pozwoliła wystawcom na zaprezentowanie towarów typowych dla tej pory. Ponadto stanowi ona doskonałą okazję do pozyskania klienta, zorientowania się w tendencjach oraz uzupełnienia portfela sprzedanych ofert. Jesień to czas decyzji o budowie, o zakupie działki, wyborze projektu, remoncie c.o. Dlatego też warto skorzystać z wystawienia się podczas edycji jesiennej.

Targi odbywają się od 2005 r., odwiedza ją każdorazowo 5000 mieszkańców Gliwic i okolic. Uzupełnieniem i niewątpliwą atrakcją jest Kiermasz Roślin, który towarzyszy imprezie.

Szczegółowe informacje na temat targów dostępne na stronie http://promocja-targi.pl/targi/xiv-targi-expobud-budownictwa-wnetrz-ogrodow/dla-odwiedzajacych--8