Joniec - bloczki na ogrodzenia

Firma "JONIEC" przedstawiła w bieżącym roku szeroką ofertę bloczków na ogrodzenia. Zostały wprowadzone nowe melanże kolorystyczne, które doskonale wpisują się w naturalne otoczenie.

Ogrodzenie Gorc w nowej odsłonie Multi-color jest doskonałym gustownym dodatkiem do domów i innych budynków, zostało docenione podczas Międzynarodowych Targów Katowickich w 2010 roku otrzymując Medal "Amat Victoria Curam" przyznany przez Zarząd Targów.

W serii kolorystycznej Multicolor proponujemy kilka zestawień kolorystycznych: Onix, Golden oraz nowość Piryt.

Obecnie produkowane są dwa systemy ogrodzeń łupanych: Gorc L i Gorc LX, są to bliźniacze systemy z tą różnicą że Gorc LX ma większe wymiary słupków i murków.

Jest to niezwykle przydatne w sytuacji kiedy w jednym ogrodzeniu zostały zaprojektowane dwa rodzaje słupków: większe słupki przy bramach i furtkach natomiast węższe w przęsłach. Mając do dyspozycji bloczki w różnych wymiarach z tego samego materiału i w identycznej kolorystyce możemy wykonać wiele kombinacji i dostosować je do potrzeb bez utraty walorów estetycznych. Montaż z bloczków oferowanych przez firmę "Joniec" jest prosty i szybki, opiera się głównie na zalewaniu betonem kolejnych warstw słupków i murków.

Joniec