Wyznaczamy nowe granice!

Firma "JONIEC" jest producentem stylizowanych betonowych wyrobów do budowy ogrodzeń i obiektów małej architektury. Wyroby produkowane są metodą vibro-technology, która wpływa na ich wysoką jakość i estetyczny wygląd.

W ofercie firmy "Joniec" znajduje się szeroki wybór łupanych bloczków ogrodzeniowych o wysokim standardzie wykończenia i jakością spełniającą normy europejskie.

Bloczki te posiadają powierzchnię imitującą naturalny piaskowiec oraz odpowiednio wykończone krawędzie tworzące dekoracyjne spoiny, które nie wymagają fugowania.

Najbardziej popularnym systemem jest ogrodzenie Gorc, którego twórcą i pomysłodawcą jest firma "Joniec". Bloczki występują w wielu kolorach, a bloczki Gorc dodatkowo w serii Multicolor, która jest melanżem wielu kolorów.

W serii kolorystycznej Multicolor proponujemy kilka zestawień kolorystycznych o stonowanych barwach i niepowtarzalnych efektach wizualnych. Wyróżniamy następujące wzory: Onix, Alaska, Sahara oraz nowość Golden.

Zaletą ogrodzeń modułowych jest szybki, łatwy i tani montaż w stosunku do ogrodzeń z kamienia lub klinkieru, jak również różnorodność wzorów i kolorów pozwalających dopasować ogrodzenie do istniejącego otoczenia domu.

Na uwagę zasługują również produkowane podmurówki ogrodzeniowe, które stosowane są jako elementy fundamentowe do siatek i paneli. Wysoka odporność na warunki zewnętrzne, solidność wykonania, trwałość oraz walory estetyczne to atuty przemawiające za stosowaniem tego rodzaju wyrobów.

Dzięki deskom i łącznikom fundamentowym pomijamy pracochłonny i kosztowny etap prac tj. kopanie, zbrojenie i wylewanie fundamentów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy "Joniec" na naszych stronach internetowych.

"Joniec"