Nowoczesne systemy ogrodzeniowe

W ofercie firmy Konsport znajdują się ogrodzenia palisadowe i panelowe, ogrodzenia z blachy ALUZINC, tradycyjne ogrodzenia z siatki, ogrodzenia TYMCZASOWE a także system ogrodzeń AUTOSTRADA.

Ogrodzenia z blachy ALUZINC

Przęsła, bramy i furtki wykonane są ze sztachet z blachy ALUZINC. Specjalnie profilowany kształt nadaje im wysoką sztywność i estetyczny wygląd.

Stop aluminium, cynku i krzemu, z którego wykonane są sztachetki zapewnia niepowtarzalne zabezpieczenie antykorozyjne.

Dodatkowo całość zostaje pokryta powłoką lakieru metodą proszkową, w wyniku, czego powstaje ogrodzenie niewymagające żadnej konserwacji przez długie lata użytkowania.

Ogrodzenia palisadowe

Palisadowy system ogrodzeniowy wykonany jest w zależności od wybranego modelu z pionowych kształtowników 25×25 mm; 20×20 mm i poziomych ceowników 40×30 mm lub w ramie z kształtowników 60×40 mm.

Wszystkie elementy ogrodzenia palisadowego przechodzą proces cynkowania ogniowego. Dodatkowym elementem podwyższającym odporność na korozję jest nałożona powłoka malarska metodą proszkową.

Ogrodzenie panelowe

Panel ogrodzeniowy wykonany jest jako mata zgrzewana z pionowych i poziomych prętów o średnicy 5 mm. Pionowe pręty rozstawione są co 50 mm, a poziome co 200.

W zależności od systemu panel posiada 2 (2W) 3 (3D) lub 4 (4W) poziome przetłoczenia usztywniające.

Optymalnie dobrane wymiary poziomego wzdłużnego przeprofilowania oraz ich ilość i rozstaw nadają doskonałą sztywność, podkreślają solidność i trwałość, zwiększają estetykę ogrodzenia.

W ofercie również panele płaskie typu 2D z drutów 6×5×6 mm i 2D Super z drutów 8×6×8 mm.

Tradycyjne ogrodzenie z siatki

W skład systemu wchodzą: – siatka pleciona wykonana z drutu ocynkowanego, powleczonego tworzywem – słupki wykonane z rur stalowych powlekanych tworzywem – akcesoria ułatwiające montaż.

System AUTOSTRADA

W ofercie firma KONSPORT posiada również system ogrodzeń autostradowych potwierdzonych aprobatą wydaną przez IBDIM. Szczegóły techniczne dotyczące systemu dostępne pod numerem 043 677 50 63.

Ogrodzenia TYMCZASOWE

Ogrodzenia tymczasowe wykonane z poliestrowej blachy trapezowej, kształtowników stalowych ocynkowanych, rur stalowych ocynkowanych oraz szpil mocujących do gruntu.

W ofercie również ażurowe ogrodzenia tymczasowe wykonane z okrągłych profili i drutu Ø~4,00 mm.


System AUTOSTRADA


Ogrodzenia TYMCZASOWE

Konsport