Nowa kolekcja od Meble Wójcik

Dodano: wtorek, 31 stycznia 2012 10:19

W nowej kolekcji ASPER od Meble Wójcik, znalazły się m.in. dwa rodzaje komód RTV, wyposażonych w funkcjonalne wnęki i szuflady, nadające się do przechowywania filmów DVD, witryny wiszące, idealne dla kolekcji filiżanek czy wygodny, rozkładany stół do jadalni.

Zazwyczaj najlepiej czujemy się we wnętrzach, które współgrają z naszą osobowością. Tym razem marka Meble Wójcik postanowiła stworzyć linię dla wielbicieli elegancji w tradycyjnym wydaniu. Tak powstała kolekcja ASPER - modna klasyka dla wymarzonego domu.

W aranżacji wnętrz klasyczne rozwiązania są zawsze modne i gwarantują ponadczasową elegancję. W salonie pozwalają na odpoczynek po ciężkim dniu, w jadalni tworzę ciepłą atmosferę sprzyjającą rodzinnej integracji bądź eleganckiemu podejmowaniu gości.

Nowa kolekcja od Meble Wójcik charakteryzuje się delikatnymi, poziomymi frezami, nadającymi im stylowy charakter. Oprócz tego każda bryła wyróżnia się subtelnymi, ergonomicznymi uchwytami.

Atutem systemu ASPER od Meble Wójcik jest również odcień dekoru na frontach, jakim jest wiśnia Malaga, nadający każdemu wnętrzu ciepła i przytulnego charakteru oraz wysoka jakość użytych materiałów - hartowane szkło, metalowe uchwyty oraz płyta laminowana odporna na zarysowania, wilgoć oraz wysoką temperaturę.

źródło i zdjęcie: meblewojcik.pl