Nominacja do Nagrody Podlaska Marka - Deska podłogowa warstwowa dębowa 3OAK

Dodano: wtorek, 05 lipca 2016 01:00

Deska podłogowa 3Oak jest deską dębową trójwarstwową, pokrytą olejem lub lakierem. Fenomenem deski jest jej konstrukcja, ponieważ zbudowana jest z trzech warstw szlachetnego drewna dębowego, przy zachowaniu górnej warstwy użytkowej o grubości 4,5 mm. Jest doskonałą alternatywą do deski podłogowej litej, ponieważ chociaż całkowicie wykonana z drewna dębowego, każda z trzech warstw pracuje oddzielnie eliminując wypaczanie deski i powstawanie szczelin podczas użytkowania.

Dzięki konstrukcji wielowarstwowej deska może być stosowana na ogrzewanie podłogowe. Krawędzie desek są czterostronnie fazowane. Deski są łączone na pióro-wpust, do podłoża betonowego lub drewnopodobnego.

Parametry techniczne deski 3oak:

  • grubość deski: 14 mm
  • szerokość deski: 120, 140, 160, 180, 190 mm
  • długości desek: 600-2200 mm

Nagroda Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów regionu, organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Podlaska Marka to ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego będący wyrazem uznania dla produktów regionalnych. Podlaska Marka to również możliwości dołączenia do zupełnie wyjątkowego grona – najlepszych podlaskich produktów minionej dekady.

źródło i zdjęcia: Zakład Stolarski "Złoty Sęk"

 

Powiązane artykuły

» Styl skandynawski we wnętrzu