Nowa kampania na wesoło - Płyta idealna fermacell

Dodano: piątek, 28 kwietnia 2017 14:55

Nowa kampania na wesoło - Płyta idealna fermacell

Nowa kampania podkreśla mocne strony płyty gipsowo-włóknowej. Idealna płyta budowlana jest odporna na uderzenia i wstrząsy, niezwykle wytrzymała, odporna na działanie wilgoci, ognia, chroni przed hałasem, a kładziona pojedynczo w zupełności wystarcza. Wszystkie te cechy doskonale łączy w sobie płyta gipsowo-włóknowa fermacell. Stąd od dziś fermacell przedstawia ją jako "płytę idealną".

Każdego, kto wciąż nie do końca przekonany jest o idealnych właściwościach płyt gipsowo-włóknowych fermacell, zapraszamy na www.idealnaplyta.pl.

Na tej stronie internetowej dwie dobrej jakości płyty budowlane konkurują ze sobą w sześciu kluczowych kategoriach. Odwiedzający stronę, po obejrzeniu zabawnych filmików, dostają bezpośrednią odpowiedź na pytanie: jak wygląda płyta idealna zarówno na budowie, jak i przy pracach remontowych?

Fermacell swoją nową kampanią pragnie udowodnić, że niezależnie od charakteru projektu i stosowanych rozwiązań płyty gipsowo-włóknowe firmy fermacell są zawsze najlepszym wyborem. O tym właśnie musi zostać przekonane każde ogniwo budowlanego łańcucha, od inwestora po architekta i od wykonawcy po użytkownika końcowego.

Bezsporne zalety płyty fermacell:

  • Mnie nie zapalisz
  • Mnie nie przemoczysz
  • Mnie nie przekrzyczysz
  • Mnie nie przebijesz
  • Mnie nie zburzysz
  • Mnie nie musisz kłaść podwójnie

źródło i zdjęcia: Fermacell Systemy suchej zabudowy Płyty gipsowo-włóknowe, cementowe