ATLAS ponownie doceniony przez fachowców

Dodano: wtorek, 20 czerwca 2017 13:54

Już po raz 13. ASM Centrum Badań i Analiz przyznało nagrody dla polskich firm z branży budowlanej, najwyżej ocenionych przez fachowców. Podczas uroczystej gali ATLAS uhonorowany został Złotą Budowlaną Marką Roku 2017 w kategorii ogólnej oraz Złotą Budowlaną Marką Roku 2017 w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom.

Budowlana Marka Roku - prestiżowe wyróżnienie

Budowlana Marka Roku to najbardziej prestiżowy ranking, w którym zwycięzcy wyłaniani są na podstawie ocen i opinii wykonawców stosujących produkty budowlane w swojej codziennej pracy. Badanie przeprowadzane jest co roku wśród firm wykonawczych z całej Polski, na reprezentatywnych próbach określonych dla każdej kategorii produktowej. Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, opartym o autentyczne wskazania rynku.

Strategia współpracy firmy ATLAS

W misję firmy ATLAS wpisana jest na stałe troska nie tylko o wytwarzane produkty, ale również o ich właściwe wykorzystanie i satysfakcję z efektu końcowego. Do tego niezbędny jest nieustany dialog z wykonawcami rynku budowlanego, wsłuchiwanie się w ich potrzeby, a także dostarczanie fachowej wiedzy i narzędzi ułatwiających codzienną pracę. To współpraca wymienna - my także czerpiemy na co dzień z wiedzy i doświadczenia fachowców, którzy mają nieoceniony wkład w rozwój naszych produktów, np. poprzez udział w testach i walidacjach. Dzięki takiemu podejściu udało się zbudować wokół firmy zaangażowaną społeczność profesjonalistów, będących poniekąd ambasadorami marki ATLAS - najbardziej wiarygodnymi, bo korzystającymi z jej produktów na co dzień. Nagrody przyznane w rankingu Budowlana Marka Roku są na to najlepszym dowodem i ogromnym wyróżnieniem, mówi Jacek Bik, kierownik ds. komunikacji branżowej ATLAS, który odebrał statuetki w imieniu firmy.

ATLAS - wiedza i narzędzia

Od niemal 10 lat ATLAS realizuje kompleksową strategię współpracy z fachowcami rynku budowlanego. Z myślą o nich prowadzony jest dedykowany program lojalnościowy oraz szeroka działalność edukacyjna i system certyfikacji. Eksperckie szkolenia finalizowane egzaminem dostarczają wykonawcom wiedzę, a klientom dają możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych pracowników - Certyfikowanych Fachowców ATLAS. Wspólnie z fachowcami tworzony jest także magazyn "ATLAS fachowca" i portal AtlasFachowca.pl, które integrują wykonawców wokół najsilniejszej firmy budowlanej w Polsce. ATLAS wydaje również poradniki książkowe dla fachowców. Przykładem jest kompendium wiedzy pt. "Standardy prac glazurniczych", stworzone przez ekspertów branży budowlanej i wydane pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy.

ATLAS - zaufanie do marki

Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjność, partnerstwo i efektywna współpraca z rynkiem są priorytetem we wszystkich realizowanych przez markę ATLAS działaniach. Na przestrzeni dotychczasowej, 26-letniej, działalności firmy można stwierdzić, że takie podejście jest gwarancją sukcesu - zarówno w ujęciu sprzedażowym, bo ATLAS od lat jest liderem na polskim rynku producentów chemii budowlanej, jak również wizerunkowym - o czym świadczy lojalność wobec firmy i wysoki stopień zaufania do marki.

źródło: Atlas
zdjęcie: Jacek Bik