Nowy program gwarancyjny marki Dekoral

Dodano: środa, 28 czerwca 2017 14:35

Wystartował nowy program gwarancyjny marki Dekoral - "Trwały kolor z gwarancją na 5 lat", obejmujący wszystkie farby z serii Akrylit W Kolor. Oferta jest limitowana i potrwa do końca września 2017 r.

Akrylit W Kolor to wysokogatunkowa lateksowa farba do wnętrz, przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zastosowana w produkcji innowacyjna technologia, pozwala uzyskać efekt bardzo trwałej  i odpornej na szorowanie farby, tłumaczy Aldon Słapa-Nowacka, Brand manager marki Dekoral. Jak dodaje, jesteśmy pewni jej jakości, dlatego jako pierwsi i jedyni oferujemy naszym klientom 5-letnią gwarancję koloru lub zwrot pieniędzy.

Chcąc dołączyć do programu "Trwały kolor z gwarancją na 5 lat", wystarczy kupić wybraną farbę z serii Dekoral Akrylit W, pomalować wnętrze w terminie 14 dni od dnia zakupu i zrobić zdjęcie w pełni pomalowanej ściany. Następnie należy zeskanować dowód zakupu i zarejestrować się do programu, wypełniając formularz dostępny na stronie www.gwarancjakoloru5lat.pl.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: www.gwarancjakoloru5lat.pl.

źródło i zdjęcie: Dekoral