Śnieżka laureatem "Orłów Wprost 2017"

Dodano: piątek, 30 czerwca 2017 13:41

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została wyróżniona tytułem "Orła Wprost 2017" regionu podkarpackiego w kategorii "Największy zysk netto". "Orły Wprost 2017" to już druga edycja plebiscytu, który tworzy redakcja tygodnika "Wprost". Nagradzane są firmy, samorządy oraz wybitne osobowości danego regionu, które wnoszą szczególny wkład w rozwój polskiej gospodarki. Notowanie ma charakter ogólnopolski.

Nagrody są wręczane podczas gali organizowanych w stolicach regionów. 28 czerwca 2017 r. nagrodę "Orła Wprost 2017" regionu podkarpackiego w kategorii "Największy zysk netto" dla FFiL Śnieżka SA z rąk Redaktora Naczelnego tygodnika WPROST, w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, odebrała Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej.

Śnieżka to jedna z czołowych marek nie tylko na rynku polskim, lecz także m.in. ukraińskim, białoruskim czy mołdawskim. Ponadto to jedyna firma z branży notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a także jedyna kontrolowana przez polski kapitał oraz posiadająca Akredytowane Laboratorium Badawcze. Firmę wyróżniają między innymi także: innowacyjność, funkcjonowanie w oparciu o jasno zdefiniowany system wartości oraz wieloletnie zaangażowanie w działalność CSR. Nowoczesne zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa, zlokalizowane w Polsce, na Ukrainie oraz Białorusi, produkują rocznie 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej, które cieszą się zaufaniem odbiorców.

źródło i zdjęcie: Śnieżka