Bezpłatny program do projektowania ogrodzeń Firmy JONIEC®

Dodano: wtorek, 04 lipca 2017 13:50
Jeśli jesteś na etapie planowania ogrodzenia lub szukasz inspiracji, jak stworzyć trwałe i efektowne ogrodzenie, to zachęcamy do zapoznania się z Kalkulatorem Ogrodzeń Firmy JONIEC®.

Jest to darmowy program, dzięki któremu można samodzielnie zaprojektować wymarzone ogrodzenie z uwzględnieniem przewidywanych kosztów.


Aby skorzystać z programu, należy wypełnić i przesłać formularz kontaktowy za pośrednictwem strony www.kalkulatorogrodzenia.pl. Podczas oczekiwania na maila z loginem i hasłem do utworzonego konta, zaleca się przygotowanie wymiarów planowanego ogrodzenia oraz zapoznanie się z ofertą Firmy JONIEC® (www.joniec.pl).

Po zalogowaniu na swoje konto, można rozpocząć projektowanie. Możliwe jest stworzenie dowolnej ilości projektów. Przygotowanie wielu wizualizacji umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie nowej inwestycji do architektury budynku, jak również będzie inspiracją w planowanych zmianach na posesji.


Podczas prac projektowych warto skontaktować się z pracownikiem Firmy JONIEC®, który doradzi i podpowie, co zrobić, aby ogrodzenie było trwałe, estetyczne oraz stanowiło elegancką i efektowną wizytówkę posesji.