Ponad 200 biegaczy na trasie II Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC

Dodano: środa, 26 lipca 2017 14:03

W Tymbarku odbyła się druga edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC. Uczestnicy biegli na dystansie 7 km lub 21 km. Pomysłodawcą oraz głównym sponsorem wydarzenia jest Pan Mieczysław Joniec, prezes firmy JONIEC, który jest wielkim miłośnikiem sportu i od wielu lat wspiera inicjatywy sportowe oraz młodych sportowców.

II Bieg Górski o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC odbył się 16 lipca 2017 r. Słońce i rześkie powietrze sprawiły, że warunki do biegania tego dnia były idealne. Trasa biegła z centrum Tymbarku na szczyt góry Paproć (645 m n.p.m.) malowniczym zielonym szlakiem z panoramą na Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Gorce, Pieniny, Tatry i Pogórze.

Łącznie w II Biegu Górskim o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC wzięło udział 223 biegaczy z całej Polski - zarówno zawodowców jak i amatorów, w tym 8 trzyosobowych zespołów rodzinnych. Na mecie wszyscy otrzymali oryginalne pamiątkowe medale, natomiast dzieci dodatkowo kolorowe lizaki wręczane przez wielką maskotkę biegu. W oczekiwaniu na dekorację zwycięzców, uczestnicy brali udział w animacjach i konkursach z nagrodami.

Firma zaprasza na kolejną, 3. edycję Biegu Górskiego o Złotą Paproć w 2018 roku.

źródło i zdjęcie: Joniec