Dekoral udostępnił Wizualizer 3.0

Dodano: czwartek, 10 sierpnia 2017 01:58

Dekoral wprowadza nową wersję kultowej aplikacji, umożliwiającej wirtualny dobór koloru we wnętrzu. Wizualizer 3.0 dostępny jest na stronie producenta.

Wizualizer to praktyczne narzędzie ułatwiające dobór koloru we wnętrzu. Pierwsza wersja aplikacji została opublikowana w 2009 r. Od tego czasu sporo się zmieniło - ulepszono i dostosowano do obecnych wymagań działanie programu, dodano nowe funkcjonalności. Wizualizer 3.0 umożliwi nam zapoznanie się z dostępnymi kolorami w paletach Dekoral oraz Chromatic, ocenienie wybranego koloru na tle własnego pomieszczenia, zapisanie i podzielenie się projektem ze znajomymi czy w mediach społecznościowych.

Nowa wersja aplikacji została zaprojektowana w technologii HTML 5, co oznacza, że współpracuje ona z każdym urządzeniem, które jest podłączone do Internetu i ma zainstalowaną dowolną przeglądarkę internetową, tłumaczy Wojciech Kapelusz, Online Marketing Manager marki Dekoral. Jak dodaje, najważniejszą zmianą jest możliwość pomalowania własnego wnętrza za pomocą jednego kliknięcia (to aplikacja wykonuje za nas proces wycinania powierzchni). Dzięki tej funkcji czas korzystania z narzędzia skrócił się z około 5 minut do 30 sekund. Co więcej, aplikacja jest w pełni responsywna, dzięki czemu uruchomimy ją zarówno na komputerze, jak i na każdym urządzeniu mobilnym, a szata graficzna natychmiast dostosuje się do rozdzielczości ekranu.

Chcąc skorzystać z nowej wersji narzędzia, wystarczy wejść na stronę firmy, a następnie kliknąć w zakładkę "Nasze aplikacje" lub wpisać bezpośrednio w przeglądarkę: www.dekoral.pl/wizualizer.

źródło i zdjęcie: Dekoral