Finał letnich seansów ze Śnieżką

Dodano: czwartek, 31 sierpnia 2017 09:05

Kino Letnie, działające przy wsparciu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA zakończyło tegoroczną edycję. Ciepłe wieczory, wygodne leżaki i europejskie produkcje, inspirujący konkurs… a wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze - tak w skrócie można opisać seanse filmowe organizowane w lipcu i sierpniu przy Domu Kultury Śnieżka w Dębicy.

Zabytkowy park przy ul. Bojanowskiego w Dębicy gromadził w piątkowe wakacyjne wieczory fanów kina pod chmurką. Już drugi rok z rzędu seanse pod gołym niebem cieszyły się wśród widzów ogromną  popularnością, czasami brakowało wręcz leżaków dla wszystkich chętnych. Jednak nawet to nie przeszkadzało kinomanom w uczestnictwie w piątkowych projekcjach - w ruch poszły zapasowe krzesełka i ciepłe koce.

Lipcowe seanse upłynęły pod znakiem francuskich komedii, z kolei w sierpniu można było obejrzeć europejskie dramaty. Podczas każdej projekcji na widzów czekały niespodzianki, a raz w miesiącu trzej zwycięzcy organizowanego przez Śnieżkę konkursu "Kino latem malowane" otrzymywali nagrody główne - produkty z katalogu Śnieżki na letnie remonty.

Organizatorzy już teraz zapowiedzieli kontynuację projektu w kolejne wakacje. Bez wątpienia również w trzeciej edycji Kina Letniego nie zabraknie niespodzianek i kolorowych nagród od Śnieżki.

Film podsumowujący tegoroczną edycję Kina Letniego dostępny na stronie https://www.youtube.com/watch?v=9UQUVHgU2AI&feature=youtu.be

źródło i zdjęcie: Śnieżka