Śnieżka wśród "lokomotyw gospodarczych" Podkarpacia

Dodano: czwartek, 28 września 2017 12:19

FFiL Śnieżka SA po raz kolejny uplasowała się w gronie największych przedsiębiorstw działających w regionie podkarpackim, sklasyfikowanych w Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia, opublikowanym przez "Gazetę Codzienną Nowiny".

W 11. już edycji Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia zaprezentowane zostały najprężniej funkcjonujące, mające największy wpływ na ekonomiczny rozwój regionu przedsiębiorstwa. Zestawienie, które w tym roku objęło również start-upy, jest cennym źródłem informacji o kondycji i działalności podmiotów gospodarczych z Podkarpacia.

W tegorocznym notowaniu ogólnym rankingu FFiL Śnieżka SA, czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zajęła 11. pozycję. Śnieżka znalazła się także na czwartej pozycji wśród podkarpackich spółek giełdowych notujących najwyższą stopę zwrotu z akcji.

Uroczysta Gala, na której oficjalnie ogłoszono wyniki Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odbyła się 27 września 2017 r. w G2Arena w Jasionce pod Rzeszowem. Za opracowanie metodologii Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odpowiadał Małopolski Instytut Gospodarczy.

źródło i zdjęcie: Śnieżka