VECTORWORKS 2018 wchodzi do Polski

Dodano: czwartek, 23 listopada 2017 11:18
VECTORWORKS 2018 wchodzi do Polski

VECTORWORKS, jeden z najpopularniejszych na świecie programów dla architektów, będzie dostępny w Polsce. Najnowsza wersja programu będzie dostępna już od 6 listopada 2017 roku. Premierze VECTOWORKS 2018 towarzyszy specjalna promocja: każda licencja programu jest objęta 50% rabatem.

VECTORWORKS to program, z którego korzystają największe nazwiska architektoniczne świata, takie jak: Zaha Hadid, Ryue Nishizawa czy Daniel Libeskind. W Polsce w programie tym zostały zaprojektowane m. in.: wieżowiec Złota 44 czy Bulwary Wiślane.

Nowa wersja oprogramowania VECTORWORKS jest najbardziej wszechstronnym pakietem CAD na rynku: obsługuje on cały zakres warsztatu architekta. Projektant może przejść cały proces twórczy - od rysunku przez modelowanie przestrzenne po rendering wizualizacji czy przygotowanie dokumentacji projektu - korzystając tylko z tego narzędzia.

VECTORWORKS jest niewątpliwie jednym z najbardziej kompleksowych i rozbudowanych narzędzi CAD na polskim rynku. Mogą się nim posługiwać nie tylko architekci, lecz także inżynierowie, projektanci krajobrazu, oświetlenia czy twórcy obiektów trójwymiarowych, mówi dr inż. arch. Magdalena Gruna, Industry Expert w firmie Design Express (polski dystrybutor programu).

Nowa wersja programu VECTORWORKS 2018 posiada między innymi zintegrowane funkcje: programowania funkcjonalnego, visual scripting, moduł kalkulacji energetycznych, moduł renderingu oraz funkcję obróbki modeli trójwymiarowych. Jest to również jeden z nielicznych programów, który w pełni wspiera metodologię Building Information Modeling, która staje się nowym standardem w projektowaniu.

Z myślą o przedstawicielach różnych branż, program oferowany jest w kilku specjalistycznych wersjach: ARCHITEKTURA I WNĘTRZA (intuicyjne narzędzia CAD i zaawansowane funkcje BIM), OGRÓD I KRAJOBRAZ (projektowanie ogrodów i urbanistyka), SPOTLIGHT (zaawansowane narzędzia do projektowania oświetlenia scenicznego), STUDIO (wersja międzybranżowa).

Oprogramowanie jest w całości dostępne w języku polskim. Szczegóły na stronie: www.vectorworks.pl/2018

źródło i zdjęcie: Design Express