Wyróżnienie HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017 dla firmy JONIEC®

Dodano: poniedziałek, 18 grudnia 2017 15:25
Wyróżnienie HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017 dla firmy JONIEC®

Firma JONIEC® już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronie laureatów wyróżnienia HOME ZONE Jakość i Niezawodność – edycja 2017. Tytułem tym nagrodzony został produkt: płytki dekoracyjne ILLIZI.

Projekt HOME ZONE Jakość i Niezawodność ma na celu promocję przedsiębiorstw, które oferują produkty nowoczesne, spełniające wymogi najwyższej funkcjonalności, estetyki i jakości. Laureaci projektu tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty są na pierwszym miejscu. Uroczysta gala projektu odbyła się 29.11.2017 r. w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W gali wzięli udział przedstawiciele nagrodzonych firm, znani architekci oraz przedstawiciele show-biznesu.

Firma JONIEC® po raz drugi została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i NiezawodnośćW roku 2017 nagrodzone zostały płytki elewacyjne ILLIZI. Jury konkursu doceniło produkt, który idealnie dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze. Moda na pokrywanie ścian betonowymi płytkami o różnorodnym kształcie, fakturze i kolorze trwa od wielu lat i wciąż ma swoich zwolenników wśród architektów wnętrz. Innowacyjność płytek ILLIZI polega na zredukowanej grubości - dzięki temu płytka jest lżejsza i nie zabiera przestrzeni pomieszczenia, w którym jest zastosowana.

źródło i zdjęcia: Firma JONIEC®