TEAIS już w Polsce oraz na targach BUDMA 2018

Dodano: środa, 24 stycznia 2018 14:12
TEAIS już w Polsce oraz na targach BUDMA 2018

TEAIS, specjalistyczny producent materiałów chemii budowlanej, po raz pierwszy będzie wystawcą targów BUDMA. Hiszpański producent oferuje produkty przeznaczonych dla wykonawców oraz dla wszystkich inwestorów, którym zależy na jakości, trwałości i radości z ich funkcjonowania.

Wśród produktów firmy TEAIS znajdziemy specjalne systemy hydroizolacyjne, kleje, posadzki żywiczne, materiały dylatacyjne, zaprawy specjalne, domieszki i dodatki do betonu lub zapraw, farby, tynki z naturalnym marmurem, środki do ochrony drewna przed działaniem ognia, taśmy i maty z włókna węglowego do wzmacniania konstrukcji, unikalny własny system naprawy elementów żelbetowych lub ceramicznych, błyskawiczne kleje poliestrowe, samopoziomujące szybkowiążące masy o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz zaprawy i betony odporne na działanie ognia. Jest to asortyment, który z pewnością zainteresuje wszystkich budujących.

Specjalna domieszka do betonu lub zapraw zmniejszająca zanieczyszczenie atmosfery, która eliminuje duże ilości tlenków azotu i innych lotnych związków organicznych, w szczególności zainteresuje inwestorów miejscowości, w których smog stanowi poważny problem dla mieszkańców.

TEAIS jest znaną i rozpoznawalną marką na terenie kilku kontynentów dzięki bardzo wysokiej jakości i wydajności swoich produktów, które po zastosowaniu w projektach budowlanych nie zmieniają właściwości mimo upływu lat.

Oddział TEAIS powstał także w Polsce. Ma on umożliwić korzystanie z najwyższej technologii i doskonałych produktów również mieszkańcom tej części Europy.

Firma TEAIS zaprasza na swoje stoisko podczas targów Budma w hali nr 5.

źródło i zdjęcie: TEAIS