Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

Dodano: czwartek, 01 lutego 2018 09:02
Rusza kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro

Początek sezonu budowlanego to czas, gdy kalendarze profesjonalnych wykonawców zaczynają wypełniać się zleceniami, a te, z roku na rok, wymagają od nich uważnego śledzenia nowości z branży. Dlatego, tej wiosny, Organizator oraz Partnerzy Akademii Profesjonalisty przygotowali dla uczestników nie lada niespodziankę - ta odsłona szkoleń to podwójna okazja do zdobycia szerokiego spektrum wiedzy na temat profesjonalnych prac glazurniczych.

Łącząc dobre praktyki wykonawcze z innowacjami produktowymi, przygotowaliśmy dla uczestników Akademii Profesjonalisty dwa warianty tematyczne szkoleń, podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro.

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się jesienne spotkania, organizatorzy zdecydowali się na kontynuację edycji "Nowoczesna Łazienka", którą swoim know-how i doświadczeniem wesprą: producent okładzin ściennych i podłogowych - Ceramika Paradyż oraz producent nowoczesnych odwodnień prysznicowych - firma I-Drain.

Wiosenna edycja odkryje przed profesjonalistami również zagadnienia związane z niezwykle modnymi i nowoczesnymi megaformatami, które doskonale uzupełniają niebanalne aranżacje modernistycznych wnętrz. Tę odsłonę wspierają i współorganizują dwaj specjaliści w dziedzinie pracy z okładzinami wielkoformatowymi: producent narzędzi glazurniczych - firma Raimondi oraz producent designerskich okładzin - firma Cerrad.

Płyty wielkoformatowe od lat cieszą się sympatią architektów i inwestorów, a panująca moda na minimalizm i nietypowe formaty okładzin otwierają przed nimi coraz to nowe możliwości kompozycyjne, podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. Dlatego, podczas spotkań z wykonawcami skupimy się zarówno na potencjale aranżacyjnym gresu, jego właściwościach, jak również zaprezentujemy zupełnie nowy, nieznany dotąd na naszym rynku, format płyt gresowych. Ale o tym opowiemy już podczas szkoleń, zapowiada ekspert firmy Cerrad.

Całość programu uzupełnią wiedza i doświadczenie Organizatorów Akademii Profesjonalisty. Podczas obu cykli skoncentrujemy się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych, podkreśla Radosław Szczytyński, ekspert firmy Sopro. Doradcy techniczni Sopro zaprezentują m.in. jak rozplanować prace okładzinowe w łazience i w jaki sposób poprawnie zamontować odpływ liniowy oraz opowiedzą, jak dobrać odpowiednią hydroizolację podpłytkową oraz o czym warto pamiętać podczas montażu okładzin wielkoformatowych, czy też mozaiki szklanej.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Kalendarz spotkań Akademii Profesjonalisty:

  • 07.02. Brodnica - Megaformaty
  • 14.02. Kraków - Megaformaty
  • 21.02. Białystok - Nowoczesna łazienka
  • 28.02. Opole - Nowoczesna łazienka
  • 08.03. Rzeszów - Megaformaty
  • 14.03. Gdańsk - Nowoczesna łazienka
  • 27.03. Poznań - Megaformaty
  • 05.04. Warszawa - Megaformaty
  • 18.04. Katowice - Megaformaty
  • 24.04. Biłgoraj - Megaformaty

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://pl.sopro.com/views/serwis/seminaria-i-szkolenia.html

Szczegółowe informacje o Akademii można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 335 23 42.

źródło i zdjęcie: Sopro