Śnieżka wsparła wydanie "kolorowej" płyty

Dodano: poniedziałek, 29 stycznia 2018 13:10
Śnieżka wsparła wydanie

W paletach kolorystycznych oferowanych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA farb odnajdziemy bogactwo różnorodnych barw. Są one również głównym "bohaterem" przeznaczonej dla małych słuchaczy, płyty muzycznej zatytułowanej "Kolory", której wydanie, w charakterze Partnera Strategicznego, wsparła Śnieżka.

"Kolory" to 12 wyjątkowych utworów muzycznych skomponowanych w całości przez Agatę Świętoń, artystkę muzyka, kompozytorkę, z pochodzenia dębiczankę. Projekt nagrania płyty zyskał uznanie internautów i został częściowo ufundowany na platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. Każda z zawartych tam piosenek stanowi krótką opowieść o kolorze i jego magii.

Partnerem Strategicznym wydania płyty została Śnieżka. To projekt łączący muzykę i kolory, które są nam bardzo bliskie. Przygotowane na płycie kompozycje przenoszą dzieci w bogaty świat, pozwalając nie tylko na muzyczną zabawę, lecz pokazując również, jakie emocje mogą nieść ze sobą różnorodne barwy i ich odcienie. Materiał na płytę zwrócił naszą uwagę, ponieważ zawarte w nim treści doskonale wpisują się w tematykę naszych projektów adresowanych do najmłodszych, mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej, FFiL Śnieżka SA. Jak podkreśla, nie bez znaczenia jest także fakt, że partycypując w projekcie, Śnieżka wspiera twórczość artystki, która, podobnie jak firma - związana jest z Podkarpaciem.

Płyta "Kolory" przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a dzięki swoim walorom może także stanowić materiał edukacyjny do pracy z najmłodszymi. Pomysł na płytę pojawił się bardzo naturalnie, jako wypadkowa moich dwóch życiowych pasji - bycia mamą i muzykiem. Brakowało mi piosenek dla dzieci o kolorach, więc je napisałam. Bardzo cieszę się, że wsparła mnie firma z mojej rodzinnej Dębicy i że to właśnie razem ze Śnieżką "pokolorujemy" dziecięce głowy, mówi Agata Świętoń, twórczyni płyty.

Film prezentujący projekt, dostępny na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=rglzU9BsEgA

źródło i zdjęcie: Śnieżka