Niech żyje kolor! 5. edycja międzynarodowego konkursu Kreacje z Natury!

Dodano: piątek, 25 maja 2018 13:26
Niech żyje kolor! 5. edycja międzynarodowego konkursu Kreacje z Natury!

Ruszyła kolejna, piąta już edycja konkursu "Kreacje z Natury", który skierowany jest do architektów i projektantów, ale także dla wszystkich entuzjastów projektowania. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych, nowatorskich projektów wybarwień Deski Barlineckiej. Szczególną role odgrywać będzie okoliczność zachowania w projekcie nowatorskich trendów 2018 r.

Piąta edycja konkursu projektowego "Kreacje z Natury" organizowana jest pod hasłem "Niech żyje kolor!"

Deska Barlinecka bez wątpienia kreuje wnętrze. Wykonana jest z prawdziwego drewna, to produkt naturalny i szlachetny. Dzięki szczotkowaniu, fazowaniu czy barwieniu otrzymujemy drewnianą podłogę, która spełni każde gusta. To właśnie przy współpracy czterech finalistek pierwszej edycji Kreacji z Natury powstała kolekcja "Tastes of Life", czyli podłogi w 16 unikalnych wybarwieniach. W 5. edycji konkursu szukamy najmodniejszych kolorów podłóg w 2018 roku!

Jaki jest według Ciebie najmodniejszy kolor? Barwa idealna?

Twórz niczym kreator, szukaj koloru wyjątkowego. A jak znajdziesz, przenieś go na podłogę! Po sukcesach poprzednich edycji oraz ilość nadesłanych prac, po raz trzeci do udziału w konkursie zapraszamy projektantów z Rosji, Ukrainy i Rumunii. Formuła konkursu pozostaje bez zmian i składa się z dwóch etapów.

W I etapie prócz projektu/konceptu, należy uwzględnić moodboard, który ma przedstawiać wszystkie elementy, które były inspiracją Uczestnika konkursu, do stworzenia projektu. Należy przygotować go w wersji elektronicznej np. w formie prezentacji power point.

W drugim etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni na dedykowane warsztaty do naszej fabryki w Barlinku, gdzie pod okiem ekspertów naszej firmy oraz jurorów rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.

W skład Jury wchodzą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący - Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), Szymon Hanczar (Hanczar Studio) oraz Wojciech Trzcionka (Design Alive). Pomysłodawczynią konkursu jest Dyrektor Marketingu firmy Barlinek Dorota Karbowska-Zawadzka. Gala finałowa oraz wręczanie nagród i wyróżnień odbędą się się 5 października podczas tegorocznej edycji tragów Warsaw Home.

Na prace czekamy do 10 czerwca 2018r.

źródło i zdjęcia: Barlinek - deska barlinecka

Firma Barlinek