Letnia akcja promocyjna Hitachi i jesienna zmiana nazwy marki na HiKOKI

Dodano: wtorek, 26 czerwca 2018 15:45
Letnia akcja promocyjna Hitachi i jesienna zmiana nazwy marki na HiKOKI

Z początkiem kalendarzowego lata Hitachi rozpoczyna nową akcję promocyjną LATO 2018, Sprawdź letnią ofertę promocyjną Hitachi. Masz czas do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów magazynowych!

W akcji promocyjnej prym będą wiodły 3 grupy narzędzi akumulatorowych zasilanych akumulatorami MULTI VOLT 18/36 V. Będzie okazja zaopatrzyć się we wkrętarko-wiertarki, szlifierki i klucze udarowe. Nowa platforma elektronarzędzi spod znaku MULTI VOLT 18/36 V to przede wszystkim wiertarko wkrętaki DS36DA oraz wersja z udarem DV36DA, szlifierki G3613DA, zakrętarki udarowe WH36DB, klucze udarowe WR36DA oraz WR36DB.

Nowe dwunapięciowe akumulatory litowo-jonowe MULTI VOLT

Nowe dwunapięciowe akumulatory litowo-jonowe MULTI VOLT w połączeniu z narzędziami MULTI VOLT 36V to niespotykana moc narzędzia bezprzewodowego - ponad 1000 W, a to wszytko przy małej wadze i kompaktowych rozmiarach. Wkrótce do oferty wejdą również młotowiertarki DH36DPA, pilarki C3606DA. Wszystkie wymienione narzędzia dostępne są w dwu specyfikacjach zarówno w wersji z akumulatorami i ładowarką, jak również w wersji "zero" tzn. bez akumulatorów i ładowarki.

W folderze promocyjnym zawarte jest blisko 60 urządzeń w różnych konfiguracjach.

W ofercie promocyjnej nie zabraknie również tradycyjnych narzędzi akumulatorowych 18V jak również narzędzi z silnikami bezszczotkowymi w wersji sieciowej. Z uwagi na popularność, producent nie zrezygnował z prawdziwego ubiegłorocznego hitu - pilarki stołowej C12RSH2 w różnych konfiguracjach, np. wraz ze stołem roboczym.

W części osprzętowej akcji promocyjnej dostępne są wiertła SDS MAX jak również osprzęt diamentowy marki SANKYO. Urządzenia dostępne są w wyspecjalizowanej sieci dealerskiej Hitachi na terenie całego kraju.

Wkrótce elektronarzędzia Hitachi będą dostępne pod nową marką HiKOKI

Hitachi Power Tools zmienia nazwę od jesieni 2018 roku na HiKOKI Performance Power Tools

Obecna na światowych rynkach od 70 lat, a w Polsce od ponad 20, marka Hitachi Koki od jesieni tego roku będzie funkcjonować na całym świecie pod nazwą HiKOKI. Narzędzia oznaczone nowym logo będą dostępne w sklepach od 1 października 2018 roku. Zmiana wpisuje się w strategię międzynarodowego wzrostu firmy, której celem jest zapewnienie rozwoju w blisko 100 krajach na świecie.

Zapoznaj się z ofertą promocyjną

źródło i zdjęcia: Hitachi Power Tools