Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Makita w kategorii Elektronarzędzia

Dodano: wtorek, 19 czerwca 2018 12:10
Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Makita w kategorii Elektronarzędzia

7 czerwca br. firma Makita otrzymała tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii Elektronarzędzia. Tytuł ten firmy otrzymują dzięki wieloletniemu uznaniu odbiorców.

To prestiżowy ranking przygotowywany cyklicznie przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Zestawienie to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, bazujący na autentycznych opiniach rynku. Ogólnopolskie badanie ankietowe przeprowadzone jest wśród wykonawców i prezentuje najlepsze polskie marki.

Badani wykonawcy spontanicznie udzielają odpowiedzi, nie dysponując listą marek do wyboru. Dzięki temu wyniki są w pełni miarodajne i obiektywne. W tak otrzymywanym zestawieniu Budowlaną Marką Roku zostaje marka, która w danej kategorii asortymentowej osiągnęła najwyższą ocenę ważoną, tj.:

  • marka uznawana za markę o najwyższej jakości,
  • marka o najlepszej relacji cena do jakości,
  • marka najczęściej stosowana przez wykonawców.

Zdobycie wyróżnienia w rankingu to wielki sukces. Dzięki temu podkreślone zostaje uznanie dla danej marki, a także jej pozycja na rynku. Cieszymy się, że w tym roku Makita została wyróżniona tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2018.

Źródło i zdjęcie: Makita Sp. z o.o.