Orły Tygodnika Wprost dla Pfleiderer Group S.A.

Dodano: wtorek, 03 lipca 2018 14:35
Orły Tygodnika Wprost dla Pfleiderer Group S.A.

Na uroczystej gali we Wrocławiu, we wtorek, 26 czerwca wręczono Orły Tygodnika "Wprost". Jedną z nagrodzonych firmy był Pfleiderer Group S.A., wyróżniając się tym samym na tle przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.

Orły Tygodnika "Wprost" to nagroda dla firm, które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły najwyższy średni zysk netto i największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie pozwala nagrodzić zarówno największe przedsiębiorstwa, jak i te, które najbardziej dynamicznie powiększają swoje zyski. Dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić firmy ujęte w zestawieniu to całkowity brak strat, odpowiednia rentowność oraz czyste konto w bazach nierzetelnych płatników. Na tle firm z województwa dolnośląskiego wyróżniło się ponad trzydzieści przedsiębiorstw, w tym również Pfleiderer Group S.A. W imieniu firmy nagrodę odebrała Bożena Wróblewska, Global Director of Marketing Communication and PR Pfleiderer Group S.A.

Aktualna, wysoka pozycja firmy związana jest z wdrożeniem nowej, pozytywnie ocenianej na rynku strategii rozwoju Grupy. Działanie zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu oraz inwestycje w nowe rozwiązania w obszarze technologii przez firmę Pfleiderer Group S.A. po raz kolejny zostały docenione przez specjalistów. Tym razem Orłem Wprost. Zestawienie zostało przygotowane przez redakcję tygodnika "Wprost" we współpracy z firmą Bisnode. Honorowy patronat "Orłom" udzieliły m.in. takie urzędy, jak Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Partnerem strategicznym Orłów Tygodnika "Wprost" jest PKO Bank Polski. Projektowi partnerują także Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (promotor kampanii "Polska Smakuje"), Centrum Projektów Europejskich oraz Bisnode.

źródło i zdjęcie: Pfleiderer Group S.A.

 

Powiązane artykuły

» Blaty Pfleiderer w nowych dekorach