Zapoznaj się z najnowszym katalogiem Polbruk

Dodano: piątek, 20 lipca 2018 14:41
Zapoznaj się z najnowszym katalogiem Polbruk

Bogata oferta płyt tarasowych, kostek brukowych oraz elementów małej architektury została zaprezentowana w najnowszym, pełnym inspiracji katalogu na sezon 2018/2019. Zobaczcie produkty, pomysły i inspiracje, które pozwalają kreować przydomową i miejską przestrzeń w nowoczesny, pełny estetyki, a zarazem funkcjonalny sposób.

W najnowszym katalogu marka Polbruk zawarła nie tylko bazę produktów, ale również zdjęcia z rzeczywistych realizacji oraz wypowiedzi klientów. To stworzyło wspaniale portfolio pełne case study’s potwierdzonych wartościowymi spostrzeżeniami. Przy opisach konkretnych kolekcji znajdziemy kody QR, które przy pomocy smartfona przeniosą czytelnika do profilu produktu na stronie internetowej lub, za sprawą tych kodów oznaczonych kamerą, przekierują na YouTube marki, wyświetlając film produktowy dotyczący danej serii. Marka najnowszym katalogiem skróciła drogę od pomysłu na estetyczną przestrzeń do realizacji przedsięwzięcia. Prezentacja produktów została zobrazowana w sposób możliwe ułatwiający wizualizacje własnego, przydomowego otoczenia.

Katalog Polbruk "Przestrzeń Pełna Inspiracji 2018/2019" został podzielony na sekcje, które ułatwią poruszanie się po wydawnictwie. Treści rozdzielono na tematy dotyczące kolekcji promowanych przez markę, wypowiedzi klientów oraz ciekawe, wnikliwe porady eksperckie. Przekonaj się, że katalog może być kompendium wiedzy, inspiracji i praktycznych porad. Czerp z najnowszego katalogu Polbruk i spraw, by przestrzeń wokół domu była jeszcze bardziej estetyczna, funkcjonalna i cieszyła przez lata.

źródło i zdjęcia: Polbruk

Firma Polbruk